Za nami kongres INTO 2024

Informacja dla uczestników kongresu

 

Szanowni Uczestnicy Europejskiego Kongresu Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION!

1. Udział w części merytorycznej Europejskiego Kongresu Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION jest darmowy.
2. Wymagana jest indywidualna rejestracja na kongres. W tym celu należy kliknąć przycisk „Zapisz się na kongres” w górnej części strony głównej kongresu.
Kolejnym krokiem jest wybranie jednego biletu odpowiedniego rodzaju (UCZESTNIK/MEDIA) i kliknięcie przycisku „Rejestracja na kongres”.
Otworzy się formularz rejestracyjny w systemie Evenea, gdzie należy podać swoje dane, wybrać stosowne zgody i kliknąć przycisk „Dalej”.
Po sprawdzeniu swoich danych należy kliknąć „Potwierdź”.
Na podany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy zostanie wysłany mail z potwierdzeniem uczestnictwa. W mailu znajduje się link, pod którym można pobrać voucher. Voucher ten w wersji papierowej lub elektronicznej należy okazać przy wejściu na kongres, w recepcji znajdującej się na Holu Dolnym MCK Katowice.
3. Organizator nie może samemu rejestrować większych grup uczestników z uwagi m.in. na konieczność osobistego wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
4. Gorąco zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na kongres, ale rejestracja możliwa będzie także w czasie jego trwania, bezpośrednio w recepcji kongresu.
5. Wejście na Europejski Kongres Przemysłu i Energetyki INDUSTRY IN TRANSITION będzie zlokalizowane od strony Placu Sławika i Antalla – czyli od strony Spodka.
6. Dla uczestników będą dostępne darmowe szatnie.
7. Sesja inauguracyjna kongresu odbędzie się 03.05.2024 roku o godzinie 11.00 w salach balowych B+C.
8. Wszystkie sesje kongresowe będą tłumaczone na język angielski. Zestawy do tłumaczenia symultanicznego będzie można pobrać w Holu Dolnym na stanowisku recepcji kongresu. Bardzo prosimy o oddawanie zestawów tłumaczeniowych po każdym dniu kongresu i ewentualne pobieranie ich ponowne następnego dnia.
9. Prosimy o przestrzeganie informacji podawanych na wyświetlaczach multimedialnych przy drzwiach wejściowych do poszczególnych sal MCK Katowice – w szczególności ograniczeń w dostępie do konkretnej sali.
10. Najbliższy parking dla uczestników Kongresu zlokalizowany jest przy Strefie Kultury. Parking jest płatny. Szczegółowe informacje nt. parkingów i dojazdu znajda Państwo na stronie MCK.
11. W przypadku konieczności wezwania pomocy medycznej, prosimy o kontakt z osobami mającymi identyfikatory "Organizator" lub pracownikami ochrony.


Wszystkim Państwu życzymy owocnego udziału w kongresie.

 


Wybierz temat